chromeplus

chromeplus 2.0

Ücretsiz
ChromePlus Google Chrome sahip olduğu tüm işlevleri vardır
Kullanıcı puanı
4.2  (107 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
2.0.9.20 (Tüm)
Geliştirici:
Maple Studio
ChromePlus Google Chrome tüm özellikleri ve işlevleri sağlar güçlü bir web tarayıcısı var, ama aynı zamanda böyle bir Fare jest, Süper Sürükle, IE sekme, vb gibi bazı yararlı özellikler ekledi.
Şu anda, ChromePlus 5 ekstra özelliklere sahiptir: çift tıklayarak Sekme sayfası, Mouse Gestures, Süper Sürükle, IE sekme ve indirme araçları kapatmak için bağlam menüsünden destekledi.
ChromePlus-Chrome. In bu sahnede tabanlı tarayıcı kullanmak en kolay sağlamak için oluşturuldu, bu aşağıdaki özelliklere sahiptir:
- Çift tıklayarak sekme sayfasını kapatmak için
Ben sekmesindeki küçük "X" düğmesini bulun ve tıklayın kapatmanız gerekmez. ChromePlus, sadece çift sekme alanı ve sayfa sizin için kolay kapatılacak tıklatın.
- Süper Sürükle
Sol tuşu ile sayfaya bir bağlantı sürükleyin ve başka bir sayfa bırakın. Bu bağlantıyı açmak için(SEKME) yeni bir sayfa oluşturmak; Sürükleyip sayfasında bir metin bloğu bırakarak bir sayfa oluşturun ve varsayılan arama motoru ile metin arama yapar.
- Fare hareketi
Farenizin sağ düğmesini basılı durumdayken, fare jest sayfada ok iz yoktur. ChromePlus, kolay fare hareketleri ile verimli komutları yapabilirsiniz. Uygulanan fare hareketleri size çok zaman kazandıracak ve daha eğlenceli hissetmenize neden olabilir.
- IE tab
Bazı web sayfaları IE denetimleri kullanır ve böylece sadece IE şu anda çalıştırabilirsiniz. IE sekmesi bu sayfaları ziyaret etmek için tasarlanmıştır. Sadece konum çubuğunun sağındaki simgesine dikkat edin.
- Download Tools Support
For rahatınız, web sayfaları veya menü, bazı popüler download araçları destekler. Desteklenen indirme araçları vardır:
NetAnts, Orbit, QQ Xuanfeng, IS, FlashGet3, FlashGetMini, NetX, WebThunder, bu araçlar yüklü Xunlei. If, sağ tıkladığınız zaman bağlam menüsünden ilgili öğeyi bulabilirsiniz.
Bilgi güncellenme tarihi: