chromeplus

chromeplus

Zdarma
ChromePlus má všechny funkce, které Google Chrome má
Hodnocení
4.2  (100 hlasů)
Váš hlas
Skóre
3.5
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 4 ocenění
ChromePlus je výkonný webový prohlížeč, který poskytuje všechny funkce a funkce Google Chrome, ale také přidal některé užitečné funkce, jako jsou gesta Myši, Super přetahovat, IE tab, atd.
V současné době, ChromePlus má 5 další funkce: double klepněte na kartu zavřete stránku, Mouse Gestures, super drag, IE kartu a stažení nástrojů podporovaných v rámci menu.
ChromePlus byl vytvořen s cílem poskytnout nejvíce snadno použitelný prohlížeč založený na Chrome. In této fázi, to má následující vlastnosti:
- Double klepněte na kartu zavřete stránku
Nemusíte vyhledejte a klepněte na malé tlačítko "X" na kartě zavřít. V ChromePlus, stačí dvakrát klepněte na kartu plocha a stránka bude uzavřena pro vás snadno.
- Super drag
Přetáhněte odkaz na stránku s levé tlačítko a pusť ho někde jinde na stránce. To může vytvořit novou stránku(kartu), kterou chcete otevřít odkaz; Přetažením bloku textu ve stránce vytvořit stránku a hledat text s výchozí vyhledávač.
- Gesta myši
Gesta myši se šipka stopy na stránce, zatímco budete držet na pravé tlačítko myši. V ChromePlus, můžete provést efektivní příkazy s snadné gesta myši. Cvičil gesta myši můžete ušetřit poměrně hodně času, a máte pocit, více zábavy.
- IE tab
Některé webové stránky používají IE ovládání, a tak může spustit pouze v IE v současné době. IE tab je navržen tak, aby návštěva těchto stránek. Jen dávejte pozor na ikonku v pravé části adresního řádku.
- Download Tools Support
For vaše pohodlí, podporuje některé populární stažení nástroje v kontextovém menu webové stránky. Stažení nástroje jsou podporovány:
NetAnts, Orbit, QQ Xuanfeng, IS, FlashGet3, FlashGetMini, NetX, WebThunder, Xunlei. If máte nainstalovány tyto nástroje, můžete najít odpovídající položku v kontextové nabídce po klepnutí pravým tlačítkem myši na odkaz.
Informace aktualizovány: