chromeplus

chromeplus

Darmowy
ChromePlus posiada wszystkie funkcje, co Google Chrome ma
Ocena
4.2  (100 głosy)
Twój głos
Wynik
3.5
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 4 nagrody
ChromePlus jest potężnym przeglądarka internetowa, która posiada wszystkie cechy i funkcje Google Chrome, a także dodano kilka przydatnych funkcji, takich jak gesty myszy, super przeciągnięcie karty IE itp.
Obecnie ChromePlus ma 5 dodatkowe funkcje: podwójne Kliknięcie na karcie, aby zamknąć stronę, Mouse Gestures, super przeciągnięcie karty IE i pobrać narzędzia, które są obsługiwane w menu kontekstowym.
ChromePlus został stworzony, aby zapewnić najbardziej łatwy w użyciu przeglądarka oparta na Chrome. In tym etapie ma następujące cechy:
- Kartę podwójne Kliknięcie, aby zamknąć stronę
Nie trzeba znaleźć i kliknij na mały przycisk "x" na karcie, aby ją zamknąć. W ChromePlus, po prostu kliknij dwukrotnie na karcie i strona będzie łatwe dla ciebie zamknięte.
- Super Drag
Przeciągnij link do strony z twoim lewy przycisk i przeciągnij go gdzieś na stronie. To może stworzyć nową stronę(kartę), aby otworzyć łącze; przeciągnij i upuść bloku tekstu na stronie będzie utworzyć stronę i wyszukiwanie tekstu za pomocą domyślnej wyszukiwarki.
- Gesty myszy
Gest myszką-ślad strzałka na stronę, przytrzymaj prawy przycisk myszy. W ChromePlus, można zrobić skutecznego zespołu za pomocą prostych gestów myszy. Ćwiczyli gesty myszy, można zaoszczędzić sporo czasu i czujesz się lepiej.
Karta - IE
Niektóre strony sieci web, używając IE zarządzania i w ten sposób mogą działać tylko w chwili obecnej w IE. Karta IE przeznaczony do odwiedzenia tych stron. Tylko zwróć uwagę na ikonę po prawej stronie od paska adresu.
- Download Tools Support
For Twojej wygody, obsługuje niektóre popularne narzędzia Pobierz w menu kontekstowym strony internetowej. Obsługiwane narzędzia pobierz:
NetAnts, Orbit, QQ Xuanfeng, IS, FlashGet3, FlashGetMini, następny, WebThunder, Xunlei. If zainstalowałeś te narzędzia, możesz znaleźć odpowiedniej opcji w menu kontekstowym Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na link.
Aktualizacja informacji: