chromeplus

chromeplus

رایگان
ChromePlus دارای تمام ویژگی های که Google Chrome است
امتیازدهی کاربر
4.2  (100 رأی)
رأی شما
نمره
3.5
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 4 جایزه دریافت کرد
ChromePlus قدرتمند مرورگر وب فراهم می کند که تمام ویژگی های و ویژگی های Google Chrome اما آن را نیز اضافه شده است برخی از ویژگی های مفید مانند حرکت ماوس فوق العاده, کشیدن, IE tab ،
در حال حاضر ChromePlus دارای 5 ویژگی های اضافی: دوبار کلیک کنید و تب به صفحه Mouse Gestures فوق العاده, کشیدن, IE tab و دانلود ابزار پشتیبانی در منوی زمینه.
ChromePlus ایجاد شد به ارائه آسان به استفاده از مرورگر بر اساس Chrome. In این مرحله دارای ویژگی های زیر است:
- دوبار کلیک کنید و تب به صفحه
شما لازم نیست برای پیدا کردن و کلیک بر روی "X" را فشار دهید در تب به آن نزدیک است. در ChromePlus شما تنها با دو کلیک بر روی زبانه منطقه و صفحه بسته خواهد شد برای شما به راحتی.
- Super drag
کشیدن یک لینک در صفحه خود را با دکمه سمت چپ و رها کردن آن در جایی دیگر در صفحه. این می تواند ایجاد یک صفحه جدید(تب) برای باز کردن لینک های کشیدن و رها کردن یک بلوک از متن را در صفحه ایجاد خواهد شد یک صفحه و جستجو در متن خود را با موتور جستجوی پیش فرض.
- حرکت ماوس
حرکت ماوس است arrow ردیابی روی صفحه در حالی که شما با نگه داشتن دکمه راست ماوس خود را. در ChromePlus شما می توانید کارآمد دستورات با حرکات موس. تمرین حرکات موس می تواند به شما صرفه جویی بسیار زیادی از زمان و شما احساس می کنید بیشتر سرگرم کننده است.
- IE زبانه
برخی از صفحات وب با استفاده از IE کنترل و در نتیجه تنها می تواند به اجرا در IE در حال حاضر. IE زبانه طراحی شده است برای بازدید از این صفحات است. فقط توجه به آیکون در سمت راست از نوار مکان.
- Download Tools Support
For راحتی شما آن را پشتیبانی از برخی از محبوب ترین ها دانلود ابزار در منوی زمینه در صفحات وب است. دانلود ابزار پشتیبانی شده عبارتند از:
NetAnts مدار QQ Xuanfeng های IS های FlashGet3 های FlashGetMini های NetX های WebThunder های Xunlei. If شما نصب این ابزار شما می توانید مربوطه آیتم در منوی زمینه هنگامی که شما راست کلیک بر روی یک لینک.
اطلاعات به روز شده در: