chromeplus

chromeplus

חינם
ChromePlus יש את כל הפונקציות זה Google Chrome
דירוג המשתמשים
4.2  (100 הצבעות)
הדירוג שלך
ציון
3.5
תוכנה 100% נקיה. בדוק את הדו"ח.
תוכנה זו קיבלה 4 פרסים
ChromePlus הוא עוצמתי, דפדפן אינטרנט זה מספק את כל התכונות והפונקציות של Google Chrome, אבל זה גם הוסיף כמה תכונות שימושיות כגון עכבר, מחווה סופר דראג, IE tab, וכו'.
כיום, ChromePlus יש 5 תכונות נוספות: לחץ לחיצה כפולה על הכרטיסייה כדי לסגור את הדף, Mouse Gestures, סופר דראג, IE טאב, כלים להורדה נתמכת בהקשר תפריט.
ChromePlus נוצר כדי לספק את רוב קל לשימוש, מבוסס דפדפן על Chrome. In בשלב זה, יש לו את התכונות הבאות:
- לחץ לחיצה כפולה על הכרטיסייה כדי לסגור את הדף
אתה לא צריך אתר ולאחר לחץ על קטן "X" כפתור על הלשונית כדי לסגור אותה. ב ChromePlus, אתה פשוט לחץ לחיצה כפולה על לשונית באזור, הדף יהיה סגור אותך בקלות.
סופר - לגרור
גרור קישור בדף עם הלחצן השמאלי ושחרר אותו במקום אחר בדף. זה יכול ליצור דף חדש(tab) כדי לפתוח את הקישור; גרירה ושחרור בלוק של טקסט בתוך העמוד יהיה ליצור דף חיפוש טקסט עם מנוע חיפוש ברירת המחדל שלך.
- עכבר מחווה
עכבר מחווה הוא את חץ מעקב על הדף תוך לחיצה על הכפתור הימני של העכבר. ב ChromePlus, אתה יכול לעשות יעיל מצווה קלה מחוות עכבר. תרגלו תנועות עכבר יכול לחסוך לך די הרבה זמן לגרום לך להרגיש יותר כיף.
- IE טאב
דפי אינטרנט מסוימים משתמש IE שולט ובכך יכול לפעול רק ב IE כיום. IE הכרטיסייה נועד לבקר את הדפים האלה. רק שימו לב שבפינה הימנית של סרגל המיקום.
- Download Tools Support
For הנוחות שלך, הוא תומך כמה פופולרי להוריד כלים בתפריט ההקשר של דפי אינטרנט. הורד כלים הנתמכים הם:
NetAnts, אורביט, QQ Xuanfeng, IS, FlashGet3, FlashGetMini, NetX, WebThunder, Xunlei. If התקנת כלים אלה, אתה יכול למצוא את הפריט המתאים בהקשר תפריט כאשר אתה לוחץ לחיצה ימנית על קישור.
המידע עודכן בתאריך: